HILVERSUM - Op vrijdag 23 oktober komen cabaretiers Robin Bleeker en Bas van der Meulen naar theater de Mess in Naarden met een dubbelprogramma. Beiden nemen zij deel aan Dubbelop.

Dubbelop is een reeks dubbelprogramma’s in Theater De Liefde in Haarlem, Podium deMess in Naarden, City of Wesopa in Weesp en Theater Mascini in Amsterdam. Vier kleine theaters die nieuw cabaret- en kleinkunsttalent de kans bieden om samen een avond te vullen. Het resultaat: verfrissend, vernieuwend, soms intiem, soms expressief, maar altijd een ontdekking!

Robin Bleeker brengt talig cabaret waarin het lied centraal staat. Met zijn zorgvuldig geschreven teksten, veelal uitgevoerd op piano, staat hij in de traditie van o.a. Drs. P, Ivo de Wijs en Kees Torn.

Van 2019 tot 2022 was Robin stadsdichter van Deventer, en in 2022 verscheen zijn dichtbundel 'Wat zo veelbelovend begon'. In 2026 verschijnt zijn debuutalbum De hoop nabij.

Bas van der Meulen (1991) maakt humor op het podium en op papier. Hij is een van de schrijvers achter het satirische platform De Speld en docent van verschillende workshops en cursussen op het vlak van humor.

Wanneer

Op vrijdag 20 november is Robin Bleeker terug in Theater de Mess met zijn avondvullende voorstelling ‘Bedankt voor alles’.