Hij komt dit keer weer met een kleine bezetting, iets dat hij tegenwoordig graag doet, maar maakt er dan ook wel weer een mooi feestje van. Zijn reportoire is er op gericht dat zijn publiek heerlijk kan dansen. Dulfer vindt het een must dat het publiek veel plezier beleeft aan zijn muziek.
Jazzmatrazz bestaat deze maand precies 1 jaar. Dit mooie avontuur wordt alleen maar mooier. Diverse artiesten zoals Steffen Morrison, New Cool Collective, Peter Beets, Sven Figee en Peter Douglas traden op tijdens dit laagdrempelige, maandelijkse event. De deuren van de Vioolkist zijn op de Jazzmatrazz zondag geopend vanaf 15:00 uur. De aanvangstijd mag iedereen zelf bepalen. Gezelligheid in de foyer met de huisband Misty Field met zangeres Miranda Lam, afgewisseld met een DJ die fijne muziek draait geheel passend bij de sfeer. Ook zijn muzikanten welkom die mee willen spelen tijdens de jam. Het is mooi om te zien dat het publiek regelmatig terugkeert en er mooie verrassende muziek en nieuwe vriendschappen ontstaan. Een mooie plek voor de Hilversummers en mensen uit de regio om eens in de maand op de zondag van jazz en blues te genieten.
Volgens de bezoekers neemt Jazzmatrazz inmiddels de plek in van het voormalige Nick Vollebregt Jazzcafe wat in de jaren 70 een "must go" was in Laren.
Hans Dulfer treedt aanstaande zondag op in de avond met Rots Praise als voorprogramma, een muzikale tour van gospel, blues en Surinaams.
Kortom, jazz zoals het is met de topartiesten tussen het publiek. Aanraakbaar, gezellig en laagdrempelig.
Meer informatie: www.devioolkist.nl | www.jazzmatrazz.nl

10.9 ℃



































